Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
Plavání Téma:

Plavání

Petr
petanemec@volny.cz
03.06.2010
Nemáte někdo zkušenosti s plaváním Bišonka?
Naší feně je 8 měsíců a začíná nám skákat na zakrytý bazén (výška cca 60cm). Ale co udělá až jednou skočí do vody? Bude plavat nebo ne? Díky Petr
Jana

04.06.2010
To poznáte :-))
janulla

08.06.2010
plavat bude,každý pes to umí, i když o tom neví .-)
Pája II

08.09.2010
My máme zkušenosti s Boloňákem (7 měsíců). Letos o prázdninách při těch obrovských vedrech jsme ho zkusili dát do bazénku (hloubka cca 50 cm), plaval úžasně a nechtěl ven. Druhý den jsme ho vzali do řeky Sázavy. Nechápala jsem!!! Nechtěl vůbec ven, plaval od jednoho k druhýmu, totálně spokojený a nadšený. Vodu si prostě zamiloval. Trochu problém pak nastával při procházkách kolem řeky, kdy bylo fakt hnusně a zima a on chtěl plavat.
Gábina
gabaka30@seznam.cz
30.11.2010
Mám trošku děsivou zkušenost s tím, že i čtyř měsíční bišonek umí plavat. Chvilka nepozornosti a bylo to. Dětičky běhaly na zahradě a bišonci samozřejmě s nimi. Po chvilce jsme viděla dětičky, ale už jen jednoho bišonka. Hned jsem vyběhla ze dveří na zahradu a volala a hledala. Bazén mě samozřejmě napadl hned jako první, ale vůbec ta holka nešla vidět, protože byla úplně na krajíčku. Všechno to mohlo trvat asi tak 7 minit, ale krve by jste se nedořezali. K bazénu jsem přiběhla opět, a koukla se dolů. Chudák se tam plácala z posledních sil. Naštěstí to dobře dopadlo. A to jsem si vždycky myslela, že vidím všude a všechno mám pod kontrolou.
nela-bichon

30.11.2010
Moja fenka sa nanešťastie k vode odmalička ani nepriblíži, jedine k tej v miske... kalužiam sa vyhýba oblúkom a do vody ani v 40°C a dokonca ani za zbožňovaným aportíkom...
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "Plavání"

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2017 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist