Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
Psychická porucha u bišonků Téma:

Psychická porucha u bišonků

Valerie

27.05.2010
Ahoj, setkal jste se někdo s psych. poruchou u bišonků? Mě na tohle navedl jeden známý, když jsem mu říkala o nezvyklém chováním mého psa. Doma má občas úzkostné stavy, venku se z něj stává obranář, ovšem pokud udělám gesto skoulí se do kuličky. Nejdřív jsem tomu vůbec nepřikládala žádnou váhu. Řekl mi, že může trpět nějakou psych. poruchou jako lidi. Absolutně netuším, proč tak náhlá změna, nic se v jeho životě zásadního nezměnilo. Byly mu 3 je možné, že dospěl a utvořila se je jeho povaha, nevím. Prošel si výcvikem na cvičáku, všechno bylo super, věnuje se sportu, na cvičáku se chová skvěle. ale ve svém prostředí takhle vyvádí.. Dostala jsem typ na Homeopatika na sklidnění, máte s tím někdo zkušenost ??? Svého psa miluju a nechci aby byl smutný......
Marta Vildová
martice00@seznam.cz
12.07.2010
Ahoj Valerie,
není to úplně stejný, ale mám psíka bišonka, ke kterýmu se jeho předchozí majitelé nechovali dobře a on byl velmi úzkostný, když jsem ho dostala. Trvalo mu několik měsíců, než se uklidnil, a dodneška mu občas hrábne a najednou se začne chovat jako magor, zalejzat do skrýší atd.
Existuje profese psích psychologů, který mohou poradit. Nebo znám léčitele, jestli to tě zajímá. Mám e-mail martice.praha@seznam.cz
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "Psychická porucha u bišonků"

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2017 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist