Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
Zabarvení Kůže! Téma:

Zabarvení Kůže!

Hany
info@jan-hosek.cz
30.04.2010
Dobrý den, dělá mi starost zabarvení kůže naší Nellynky. Na bříšku, u cecíků ji má posledních několik týdnů tmavě oranžovou, a nad ouškama na spáncích, na nohou u kloubů ji má pod chloupkama tmavou. Dříve to nebylo. Nevíte čím to může být? Také se zeptám samozřejmě veterináře. Díky. Honza
Jana

03.05.2010
Může to být stravou. Neměnili jste značku granulí nebo druh jídla?
mimoňka

04.05.2010
Když má tmavé fleky na kůži,tak má dobrou pigmentaci.Je to jen dobře.
Hany
informace@jan-hosek.cz
06.05.2010
Hm, je fakt, že jsme hledali dlouho granule, které by jí konečně chutnaly, vyhrál PROPLAN, lososové a kuřecí, na střídačku, měla vždy v misce vedle vody a jednpu denně k tomu nějaké masíčko. Proplan jí strašně chutná, ale opravdu se nám celá obarvila :o) Teď jsme PROPLAN vysadili, dali jí jiné granule, kterých křupne jednu dvě denně a koukne na mně, jestli to myslím vážně, a začíná se nám zase barvit dorůžova.

Takže co mám dělat? Mám jí dávat oblíbený PROPLAN a mít šedivou Bišonku, nebo jiné granule, které moc nechce, a mít zase růžovku? :o)
mimoňka

12.05.2010
Jestli se ji barví do tmava jen kůže,tak je to pigment,to je dobře,nechala bych ji co ji chutná.
Jana

13.05.2010
Jak je stará? Bišonek má být v dospělosti na kůži flekatý (skvrny až do černa). Nemyslím tím strst (chlupy), ta má být bílá, ale kůže má být flekatá. Některé fleky se objeví až v dospělosti.
Alena

14.05.2010
Ahojík, mám doma dvě holčičky bišonka a obě dvě krmím granulkami Brit Care. Nereznou, chutná jim, mají krásnou srst a bobky a i nežravka nyní baští jak divá!!! Opravdu jsem vyzkoušela kde co a tyto granule vyhovují nejvíc! Holky jsou na kůži flekaté, jinak mají sytý pigment. tak to má asi být.
Pro mne je ale nejdůležitější, že jsou jinak zdravé!!!
Bara

21.05.2010
Mě bylo řečeno, čím víc pigmentu tím lepší :-)) tak je to asi dobře.
Můj ňufík má bohatý pigment, je nádherně stavěny, ale nevyrostly mu pořádně dolní zoubky, doktor říkal, že u menších plemen se to stává, ale že to ničemu nevadí a hlavně, že je jinak absolutně zdravý!!! chystáme se na zkousky z canisterapie, coz mi prijde lepsi nez obrazet vystavy.... navic, my jsme stejne zabitý, když nemáme zuby :-D.
Vendy

21.05.2010
Jinak my jsme taky dlouho hledali granulky, ktere by chutnali, prohral Hills, K9... Proplan s ryzi byl nej, ale zacal taky rezavet, tak jsem presli na losos, zacali vic varit (problizne konzerva max. 4 dny pak zase 2 tydny varene maso se zeleninou atd...) a ted zkusili koupit ORIJEN 6 fresh fish, vzorecky uplne hltal, ale jakmile se objednal pytel tak jako by je to nezajimalo... ted se lepsi a zacina je hamat... ty jsou pry jedny z nej co se tyka slozeni pro bile pejsky.... + dobroty kupujeme jen susene maso, proste zadne zbytecne umelotiny... a vyplaci se, srst je skutecne krasna :-)))
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "Zabarvení Kůže!"

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2017 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist