Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
zácpa Téma:

zácpa

janča

22.12.2009
Prosím poraďte mi, náš 8měs. bišonek má pořád zácpu. Nevím kde dělám chybu, jí jen kapsičky,zeleninu, občas ovoce, někdy slupne kousek rohlíku. Co mu mám dávat, aby se dobře vykadil? Po vyvenčení na zahradě se vracíme s tím, že mu nejde vytlačit stolice a pak mu to ve vaně pod sprchou vyndavám z konečníku. Je to fakt problém. Co s tím??? Díky za odpověď.
Noemi

22.12.2009
Dávám svým pejskům granule KRONCH, jsou s lososem a k tomu kuřecí maso, kuřecí játra, zeleninu. Jako pamlsky mají nejraději zelené kartáčky na zuby, dělají se také jako lístečky apod. Mají sloužit k čištění zubů. Mým pejskům pomáhají, jsou pro ně mírně projímavé.
Zuzka

22.12.2009
Krmte kvalitními granulemi a chce to pohyb, aby se střeva rozhýbala. Je mi líto, jaké má váš bišonek problémy. Neznám to. Dříve jsem krmila Nutramem kuřecí s rýží a od léta krmíme granulemi Platinum Natural a jsme velice spokojeni. Bobečky jsou naprosto výstavní a navíc to naši bišonci baští s takovou chutí. Srst se jim zlepšila, nemají nikde rezavá místečka a jsou mnohem vitálnější. Kdybych sama neokusila a nepoznala to na svých psech, tak neradím. Ale nemůžu si tyto granulky vynachválit. Jsou proste SUPER!!!
Vřele doporučuji, uvidíte, že problémy vymizí! Zkuste to!
Bara

23.12.2009
No kvalitni granule jsou zaklad, ale pro protahnuti to nestaci, vzdyt granule, ryze a vsechno stavi... ja bych mu uvarila testoviny s masem a rajcaty (vse bez soli, oleje.... proste ciste) pokud je pejsek zvykly obcas dostat mliko, tak bych mu po tomhle hamu dala misku mleka a kdyz se to nespravi do 2-3 dnu, jela bych k doktorovi nebo tam zavolala, jestli mu nemuzu dat nejake prirodni projimadlo a kolik... :-)) A pak krmit kvalitne, ale pokud ma problemy se zacpou, hodne bych kombinovala s varenou stravou a na ciste suchou bych prechazela zvolna.... Ja krmim kombinovane a nemuzu si stezovat... HODNE STESTI!!!!
janulla

23.12.2009
mám 8 měs.bišonku, krmíme proplanem, granulky jí míchám dohromady s paštičkama,masovýma kapsičkama, kuřecím masem nebo filém a kaká předpisově a taky ještě nikdy neměla průjem.Občas přidám rajčátko, nebo klouby z kuřete .Kravské mléko nedávejte-pejsci neumí štěpit bílkovinu,co je v něm obsažena. Stačí čistá voda.
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "zácpa"

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2017 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist