Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
Alergie Téma:

Alergie

Miška
michaelatisovska@seznam.cz
19.11.2009
Ahoj,chtěla jsem se jen zeptat kdyby někdo věděl.Mám alergii,z testů se zjistilo,že Klaudika (muj bišonek) za to může zřejmě nejvíc.řekli mi,že by bylo vhodné ji dát pryč.Ale to by mi roztrhlo srdce! Po čtyřech letech ji nikam dát nemužu!!Beru i léky ale moc to ne zabírá..Je opravdu jediná možnost dát Klaudinku pryč ? NEvíte o tom něco ??..Děkuji předem za odpovědi,pa Miška
mimoňka

20.11.2009
Ale bišonek je pro alergiky,je to protialergický pejsek.Nedala bych ho pryč za žádnou cenu,bylo by to i pro něho těžké.Myslím si,že to není jeho vina.M.
Slapničková Iva
bichon.charnett@seznam.cz
20.11.2009
Miňonko, to, že je bišon, ale třeba i pudl vhodný i pro alergiky je dáno tím, že jeho srst samovolně nevypadává a nemá línací periody jako plemena krátkosrstá či dlouhosrstá. Neznamená to, že bišon=antialergický. Jde o to jak kdo má svůj alergen silný a co vyvolá reakci. Miško pravda je, že si Váš alergen může na \" VAŠEHO BIŠONKA ZVYKNOUT\" chce to vydržet a nepodlehnout hned tlakům lékařů, těm je jedno že je Váš bišonek Vašim kamarádem jejich rozhodnutí jsou rychlá a radikální, protože se jich to netýká. Přeji hodně štěstí ať vše dobře dopadne.
janulla

20.11.2009
ahoj Miško, jsem taky alergik a podle testů na kožešinová zvířata, a právě proto jsem si pořídila bišonka,který je vhodný pro alergiky. Myslím že tvoje alergie není z pejska,ale z něčeho jiného. Ne vždy je alergie pouze na jeden druh alergenu,tudíž to může být způsobeno čímkoliv dalším co máte v bytě. Pryč ho určitě nedávej !!!
janulla

20.11.2009
ještě k těm lékům. Pokud ti nezabírají,zkus jiné, každý lék má jiné složení. Mě třeba nezabírá claritine a používám zyrtec.
Miška
michaelatisovska@seznam.cz
05.12.2009
Byla jsem i na odběr..píchali mi asi 10 injekcí..nejvíc o mám z pejska..(
Denisus
denisus666@seznam.cz
02.08.2017
Dobrý den,

https://www.genomia.cz/cz/breedlist/dogs/
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "Alergie"

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2017 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist