Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
Bišonek a oblečky Téma:

Bišonek a oblečky

Lenka

16.10.2009
Prosím o radu.Máme 4.měs.bišonka(kluka)koupila jsem mu oblečky-pláštěnka s nohavičkami,vestičká+vestička s nasazováním na přední nožičky.Vůbec se mu v nich nelíbí.Nikde ho netlačí.Myslím to pro jeho dobro aby byl už venku na procházce v teplíčku.Poradíte mi prosím jak ho naučit aby se v oblečcích cítil dobře.Když je má na sobě tak začne stávkovat a nikdo s ním nehne.A pokud mu ještě nasadím kšírky že jdeme ven tak začne knourat a bezhlavě pobíhat.Máme ho moc rádi a nechceme ho takto trápit tak budu doufat že mi někdo odpoví a poradí.Předem děkuji.
Zuza

16.10.2009
Jééé jak to popisuješ, tak to je přesně muj jeden pejskek, ten jakmile vidi, že beru obleček, tak se zachumlí do pelíšku nebo se mi schovává po bytě, pak ho obleču, dám kšíry a zběsile pobíhá, ale druhého pejska jsem to učila tak, že jsem mu ho nasadila a začala si s ním hrát a to vše s dobrotou v ruce, aby viděl, že mu to v pohynu nevadí to vše doma v teplíčku a pomalu jsme to zkoušeli i venku, také s dobrotou a tomu oblečky vůbec nevadí, u druhého jsem to dělala stejně a vidíš to, i tak blázní, ale ven jde i když hrooozitansky nastvane.:-)) ale začala jsem vždy s vestičkou ne s celou kombinezou s tou jsme začali až později:-)
Lenka

16.10.2009
Mockrát ti děkuju za radu.Zkusíme mlsandy.Ale chce to trpělivost.Takhle se naučil i na svoje první kšírky.Byl to stejný scénář.akorát že se rychleji s nima vžil než-li s oblečkem.Je to naše herečka.Protože ze super zlobílka se rázem stane po nasazení oblečku zaseknutý beránek s výrazem ubližovaného pejska.Tak mě hned bolí u srdce a obleček sundaváme.A rázem se hned promění v super zlobílka jako předtím.Budu doufat že mlsandy zaberou.Ještě jednou děkuju.
janula

17.10.2009
Ten věk 4.měs.je ideální na zvykání různyých oblečku atd.Já našeho Daníka taky zvykám od mala na různé oblečky,není to ani proto,že by mu bylo zima ale po procházce bez oblečku je to malé čuňátko!A v oblečku umyju jenom pacinky a bříško a jeto!Teď už když vidí obleček tak ví,že jde ven a nechá se oblíknout a dokonce při oblékání zvedá pacinky!Ale chce to opravdu trpělivost!
Maxík

14.01.2010
Ráda bych se zeptala zda máte někdo zkušenost s nějakým druhem ochrany na packy typu botiček, návleků..... Když jsme venku je našemu Maxíkovi zima na packy, vždy jednu zvedá a střídá packy. Někdy, když je fakt tuho, zakňučká a chce na ruce. Doma mu po každé procházce oplachujeme packy bud teplou vodou nebo s trochou šamponku a nakonec mažeme. Uvažuji o koupi nějakých ochranných botiček nebo neoprenových návleky, které se mi zdají být lepší. Děkujeme za radu :-)
dajka
mdajka@seznam.cz
08.12.2010
Pořád jsme si říkali proč se ve městě tak třepotá a knučí a olizuje si packy a pak jsme zjistili, že to je solí z cest. Doma mu pacinky umýváme
nela-bichon

09.12.2010
v zimnom období, keď sú solené cesty je najlepšie potierať vankúšiky masťou a pokiaľ ide o oblečky, neobliekam ani jedného z mojich bišonov, pokiaľ sa hýbu, zima im nie je, iné je to, ak ideme do snehu na dlhšiu turistiku alebo sú vonku bez pohybu...
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "Bišonek a oblečky"

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2017 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist