Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
Březí fena Téma:

Březí fena

Míla
milaadamcova@email.cz
28.09.2009
Chtěla jsem Vás poprosit,jestli mi někdo poradí.Mám nakrytou fenu,je to 22 den a přestává jíst.Jedla 2x denně a teď sní sotva půlku a to ji kolikrát denně nutím.Přeci musí mít hlad.
Slapničková
bichon.charnett@seznam.cz
29.09.2009
Nežravost feny mezi 3 - 5 týdnem březosti je poměrně typická. Fena je na rozdíl od lidské samice velmi chytrá. Nejí protože má nevolnosti, na rozdíl od ženy, která se nají a pak se pozvrací. Hlad nemá, prostě jenom nemá chuť po několika dnech to přejde a fena naopak bude futrovat zásobičky. Nenuťte jí. Je to ta fáze, kdy majitelé nevědí co by fence podstrojili a pak fena nechce přijímat normální běžnou potravu na kterou byla do té doby zvyklá. Vydržte chuť feně k jídlu se vrátí.

Míla

30.09.2009
Pani Slapničková,moc Vám děkuju za takovou odpověď.Moc mě to uklidnilo,měla jsem strach, že by to mohlo být něco horšího. A tím jste mi vlastně potvrdila i tu březost.Udělala jste mi radost.
Míla

14.10.2009
Tak už to máme 38den březosti.Má moje holčička bříško a zase nechce jíst.Už jsem ji sebrala jídlo, dneska jsem ji ho 3x dala,ale ani jednou nejedla. Jak nemůže mít hlad ? Nevím co s tím mám dělat......
Míla

14.10.2009
Přece musí začít jíst.
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "Březí fena"

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2017 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist