Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
Jaké granule pro psy Téma:

Jaké granule pro psy

kjaja
kjaja@centrum.cz
22.07.2009
Mám 11 měsíčního bišona a pořád nemůžeme narazit na granulky které by mu fakt chutnaly.eukanuba,proplan,avoderm hills fakt už nevím které by byly kvalitní a hlavně chutnaly.poradte prosím
jana
janulla@centrum.cz
22.07.2009
mé bišonce (15 týdnů) moc chutná royal canin, od chovatelky měla eukanubu,ale to jí moc nejelo,tak jsme zkusili toto a moc si mlaská.
Janula

23.07.2009
Ja dávám svemu Daníkovi ARDEN GRANGE PUPPY JUNIOR-jsou hypoalergenní a myslím si,že jsou dost kvalitní,protože nemá nikde na srsti žádné hnědé zbarvení.Každý se mně ptá,čím krmím,že má takovou pěknou srst.Je pravda,jsou trochu dražší ale kupuju v 7,5kg a mám to na dlouho!
makunst
makunst@post.cz
24.07.2009
My jsme zrovínka koupili granulky Orijen. Náš Tobísek je mlsné štěndo a žádné granulky nám nechtěl jíst. Vyzkoušeli jsme dva druhy Proplanu a Acanu bez úspěchu. Orien začal jíst s chutí:-)
Zuza

25.07.2009
Ahoj, ja krmin proplanem sensitive small a jsem spokojena, zdrava srst, jeden pejsek ma citlivejsi zazivani, takze je to tak trochu nutnosti, ale taky se chystam zkusit orijen, je tam pry 9 druhu ryb, ale bojim se zkusit neco, aby tomu jednomu nezpusobili zazivaci problemy. Jinak Eukanubu ji akorat na navsteve a to i acanu,ale to je spis ze zavisti, nez-li z chuti. Zkusili jsme hills a nic moc ani royal canine jim nechutnali, takze kompomis proplan:-)))) Maji krasnou a zdravou a srst a zazivani bez problemu, doktor mi to schvalil, pry je to mezi stupen mezi veterinary diets a k tomu varim maso s ryzi nebo kupuji gimborn konzervy
kjaja

26.07.2009
tak jak tak čtu tak to není s granulkama lehké nikde
Bara

27.07.2009
To kjaja, to mas pravdu, trh je plny kvalitních mene kvalitnich i nekvalitnich granuli, ale vybrat ty prave je problem. KOnzultovala jsem to i s veterinarem cim krmit a rekl mi, ze znacky jako Proplan, hills, royal, patri k tem kvalitnejsim a staci jen vyzkouset, co ti nebo spis pejskovi sedne. Pro bisonky a jejich krasnou srst jsou doporucovane ryby (tady je super proplan sensitive nebo orijen od acany s ryby) mene ryze. psenice...... nedavat moc mrkve. zalezi jak to ten tvuj dablik prijme. Zase vice experimentu muze znamenat odpor ke granulim. Nekdo to tak i ma a proto radeji vari.
kjaja

08.08.2009
vaření je určitě nejlepší ale já si s kuchyní moc nerozumím takže nám zůstavaj holt ty granulky :-(
Maxík
b.svojanovska@post.cz
19.08.2009
Ahojky, taky jsme měli problém s granulkama. Je fakt, že ti naši mlsouni dajá přednost doma vařené dobrůtce před sebelepšími granulkami. Vyzkoušeli jsme jich spoustu. Kamarád - chovatel foxíků, mi pak doporučil Fitmin. Je to údajně český výrobce. To jsou jediné granulky, které nám Maxík žere bez problémů. Jinak mu občas vařím. Těstoviny nebi rýži uvařím se zeleninou, udělám toho víc a pak mu každý den přidám k tomu - tuňáčka nebo kuřecí, krůtí a jiné masičko, sýr. Ovoce má sem tam taky rád. Nicméně granule jí z 60%, protože v nich má spousty vitamínků a potřebných doplňků. Takže zkuste Fitmin :-)
Kristy

20.08.2009
Čauky, my máme 3 měsíční štěně a jí nám Royal canin a moc mu chutnají.
Pavlina

21.08.2009
Ahoj, jak psala Bara, trh je plný kvalitních granulek, ale nic se nemá přehánět, rozhodně se vyvarovat granulím typu: Propesko, Brasa, Chappi, Pedigree, darling..... co je zajimave, tak granule od perfect fitu, se sice prodávají v super marketech, ale jsou celkem kvalitní a mým psum chutnají, pro bílá plemena, skutečně omezit příjem mrkve, rýže. obilovina pšenice o tovíc přidat bílého masa, nejlépe ryby a to mořské, srst bude krásně bílá, samozřejmě ne ze dne na den, ale výsledek se dostaví brzy. Mámzkušenosti i s zde proklamovaným fitminem, a mým psům nechutnal ani štěněcí ani dospelacky... přesídlili jsme na proplanku sensitive a orijen od acany a jsme spokojeny. Chutnají jim, srst mají krásnou a jsou zdaví, nejsem typ. co by experimentoval, tyhle jsme zkusili na treti pokus a když chutnají nebudu zkoušet další...

Kalupinka
odkalupinky@volny.cz
21.08.2009
Ahoj, mám bišonku a boloňku, jedí doma vařené, nejraději kuřecí maso a játra. Dávám jim také granule Frolic Complete a ty jim chutnají. Boloňku mám z CHS z Podchotucí a dostala jsem k ní asi 10 druhů různých granulí a žádné jim nechutnají.
pája

25.08.2009
RC.purina ,Hils jsou předražené a mezmase a sojove granule .Doporučuji Platinum.Měkké ne sušené ale lisované granule ,stejné ceny jako vámi řečenné granule pro info.Pavlinasramkova@centrum.cz ,dám vám kontakt .Platinum se prodává hlavně na výstavách ,mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti ,papají i nežravci.Bohužel veta mají provize s hilsu nebo proplanu.V praze už i nabízejí platinum.Ps purinu dělají poláci ,kvalita šla rapidně dolu
Ketty
Satavervenkova@seznam.cz
09.09.2009
Ahoj, já mám také bišonka a pro něj jsou nejlepší granule K9.můžete je vyskoušet jak se budou vašemu mazlíčkovi zamlouvat.
kjaja

10.09.2009
tak jsem koupila granulky acanu a docela to Máťovi chutná.tak doufá že mu to nadšení z granulek chvilku vydrží :-)
janula

18.01.2010
Tak bych chtěla trochu pozměnit krmení pro bišonka.Poradí mi někdo,nebo čím krmíte Vy?
Petra

19.01.2010
Já taky pořád bádala, a nakonec máme zlatou střední cestu v ceně, kvalita je myslím dobrá. Kupuji Brit care, český výrobce, pytel 12 kg asi 1.000,-.
peťula

21.01.2010
Hehe mi to vyřešili rafinovaně. Máme skoro 3měsíčního pejska a moc nám nechtěl papat granulky ať už od pedigree nebo akanu. Nyní jí obojí a docela mu i chutná. Jelikož máme v baráku u rodičů ještě jednoho bišonka, kterému rád papal granulky, tak jsme zkusili dát u rodičů oboje granule. A jak viděl, že mu je chce druhej hafan zbaštit tak je pěkně sněd. Nyní je žvejká už s oblibou.
Zuza

24.03.2010
my jsme po dvou letech přešli od Proplan sensitive k ORIJEN 6 fresh fish (prý je to od výrobce ACANA) a nemůžu si je vynachválit, obsahují vše co potřebují a zvládá to i citlive zažívání mého pejska, prý jsou i velice vhodné pro bílé pejsky! ale nejsou k sehnání v obchodě, tedy zatím jsem na ně ještě nenarazila...
PAVLA

24.03.2010
Mám dvouletého pejska celou dobu jsme dávali Arden,teď jsme postupně přešli na Proplan a bez problémů.Jinak je to všežravec. když jsme u známých na návštěvě tak pokud neschovaj misku s granulkama okamžitě ji najde,všecko zbaští a je mu jedno co tam je.
luana38@azet.sk

10.04.2010
Ja krmim 2 roky psicka s pro plan losos a ryza, no v poslednom case vidim, ze sa mu zacina sfarbovat srst, ma ju taku nahnedlu. Vraj to moze byt aj z granul. Rozmyslam nad orijen, 6 druhov ryb, no musdim davat pozor, ma velmi citlivy zaludok, ked sme premenili len na proplan jahna, tak mal zapal zaludka a krvacal z ritky.
luana38

17.04.2010
Avana pacifik
terez

20.02.2011
mi nasazujem pedygri je to správně pro štěně:)
nela-bichon

06.03.2011
nie som si istá, či pedigree je zrovna to najlepšie pre psíka a ešte k tomu pre šteňa...
my krmíme royalkami a raz za rok, rok a pol vystriedame pro planom...
Pája

01.06.2011
Ahoj,já dávám svému bišonkovi royal canin,doporučila mi je i veterinářka.Chutná mu,ale někdy na ně kouká jak na zjevení :-)
kačen
kacenka.d@seznam.cz
01.03.2012
Ahoj, mohla bych se k Vám přidat k tématu? Mám 10 měsíční fenku havanského bišonka je černo bílá a co jí mám doma jí krmím granulky od Hillsu.Jenže teď se jí začal čimáček, který má bílý barvit do rezava, myslíte, že to může způsobovat Hills, nemá někdo zkušenost? Máme jít na výstavu kuli bonitaci a takhle nás asi nepustí ani do dveří :-), prosím poraďte myslela jse, že ji dávám to nejlepší
Jana

01.03.2012
ahoj, podívej se na složení krmiva,zda tam není Karoten nebo mrkev, ty zbarvujou.
My vyzkoušeli několik druhů krmiva a už přes rok krmíme Eukanubou , Wild version s lososem a prdelka je sněhobílá a pořád jí moc chutná.
kačen
kacenka.d@seznam.cz
02.03.2012

Moc děkuji za rychlou odpověď , opravdu už jsem z to byla nešťastná, člověk si myslí, že kupuje pro prdelku to nejlepší a ono ani náhodou
Kikina
kristyna.holubova@gmail.com
06.03.2012
mám půlročního bišonka
Kikina
kristyna.holubova@gmail.com
06.03.2012
a krmím ji granulemi Magnuson v obchodě je nekoupíte dají se objednat různě na internetu jsou kvalitní a moje fenka je má moc ráda :-) více se dozvíte tady a zde si je můžete i objednat :-)
http://www.spokojenypes.cz/magnusson/?gclid=COnn5N6S064CFcjO3wodqkYElA
iceman
iceman.997@hotmail.com
06.05.2012
tak ten náš baští se mnou,co mám já to i Ťapík.Nejradši máme kuře...oba :)) to když přijedu z práce skočí si vedle mě na židli a nechává se krmit kousky masa.Do talíře mi nevleze,způsobně čeká,ale když na vás upře ty svoje tmavý kukadla...no nedejte mu..a pak kostičky jako tečku na závěr.Granule taky,ale jen jako dobrůtku.Bud granule,nebo piškoty.Granule má nejradši s kachním masem,značku nevím,u nás je prodávají volně vážené.
library
library.k@pobox.sk
05.01.2013
úha, tak na mäso z taniera by som si dávala radšej pozor, pokial nemáte neslanú dietu :D no a kosti z kuraťa,zvlášť tepelne upravené sú ozaj nevhodné
Alča
7janu2@seznam.cz
20.06.2015
Máme 3měsíčního kluka bišonka a je pravda že mu moooc chutnají royalky canin,kupuju 1.5kg za 200kč,neví někdo kde se dá sehnat větší balení za rozumnou cenu?Jinak našemu Matesovi chutnají i kočičí konzervy.Jenom se chci zeptat prosím poradíte mi s dávkováním?Držím se podle obalu granulek ale někdy se mi zdá že by jedl pořád....děkuju za rady
Peter

08.08.2015
Ked su konzervy pre macky, nie su pre psa, maju ine zlolzenie, ako pes potrebuje, ked ma rad takuto stravu, navarte mu maso s prilohou vy.
Ivka

17.02.2016
ahoj, my používáme brit care http://pethome.cz/cs/4_brit, před tím jmse zkoušeli zmíněnou Eukanobu, ale nechutnala mám. Zkoušeli jste někdy bio granule?
Sandra
mourek12345678@seznam.cz
03.07.2016
Ahojte a co říkáte na krmivo brit?
Sandra
mourek12345678@seznam.cz
03.07.2016
Prosím nazory pište do email
Sandra
mourek12345678@seznam.cz
03.07.2016
Prosím nazory pište do email
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "Jaké granule pro psy"

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2017 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist