Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
jak pomoc týraným pejskům? Téma:

jak pomoc týraným pejskům?

irena chaloupec
ircakaj@atlas.cz
06.07.2009
Dbrý den, náš příběh je smutný a určitě ani dobře neskončí. máme bišonka sárinku. bohužej jsem ji koupila od chovatelů kteří kříží sourozence mezi sebou ,tak že naší holčičce jsou 2koky a není na tom dobře.špatně chodí.ted nám málem zemřela,stihli jsme jí dovézk k doktorovi a ten zjistil že má nemocné srdíčko a narušenou nervovou soustavu.chtěla bych nejak pomoct k tomu aby ty lidi dál nemohli šířit takhle zpitvořený hafíky. zkoušela jsem to kde se dalo ale není mám jaksi moc pomoci.njsme jediný případ kamarádka má od nich pejska a ten zřejmě bude nadosmrti na kortikoidech což mu moc k dlouhověkosti nepřidá. můžete mi i zavolat na mobil.731560475.
Zuza

06.07.2009
to je mi moc lito, urcite zverejni o koho se jedna a pokud je to takhle jak pises a mas kupni smlouvu a ostatni taky, jedine jak to resit je pravni cestou. Jsou to hajxxxxe a asi nikdy nepochopim tohle jednani lidi. je mi jasne, ze zdravi vaseho pejska vam zadne zadosti-ucineni nevrati. Preju vam pevne nervy a mnoho stesticka pro vas i Sarinku.
Lida
lejlaO2@seznam.cz
12.12.2009
Taky bych ráda pomohla týraným pejskům, ale nevím, jak. Bišonka mám ze zřejmě seriózní chovné stanice, protože naše Adunka je zdravá, Předtím jsem ale měla Terezku z útulku, byla křížený bišonek a teď bych ráda pomohla psíkům v útulcích, ale nevím, jak. Poradíte mi někdo?
tereza

13.12.2009
Lidi to je jednoduché pokud nebudete od takovýchto lidí kupovat štěňátka tak je přestanou odchovávat.Jednoduchá rada NEKUPOVAT psy bez PP a z takovýchto množíren.Kdo je takto kupuje prokazuje všem jejich štěňatům medvědí službu=i těm co se ještě nenarodili!
Monika

16.08.2010
Terezo ale co bude s pejsky kteří už se narodili ,když si je dobří lidé nevezmou?I když nejsou s PP.
Jana

25.08.2010
Terezo, vůbec jednoduché to není. Pokud člověk nechce svojí fenečku vystavovat jako cvičenou opici na výstavách, ale štěňátka chce, tak štěňátka, přestože jsou po kvalitních rodičích, s PP nebudou. Určitě bych doporučovala jít se na štěňátka podívat ještě před tím než si pejska odvezete. Určitě poznáte v jakém prostředí roste a jak se k nim chovatelka chová. Pokud si někdo koupí štěňátko od paní, která je nechce ani ukázat a přiveze je na odběr pouze někam na Černý most (taková paní opravdu inzeruje), tak se pak nikdo nemůže divit, že je štěňátko vystresované a nemocné..
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "jak pomoc týraným pejskům?"

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2017 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist