Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
Exspot a alergie Téma:

Exspot a alergie

Peťule
peta.smidova@seznam.cz
28.06.2009
Dobrý den,
celé dopoledne tu projíždím diskuse a nikde jsem nenašla....
Včera jsem naší bišonce Mie aplikovala mezi lopatky Exspot proti klíštátum.
Mia se celou noc strašně v místě škrábala,celou noc jsme nespali,pořád se schovává a knučí.
Setkali jste se někdo s alergií na tento přípravek.
Zkusím ji vykoupat a snad ji to chudáka přejde.
Díky za vaše rady či názory.
sankli

29.06.2009
Ahoj, já používám frontline . Alergie žádná. No nevím jestli pomůže vykoupání,tyto přípravky se nasáknou do kůže a tím chrání proti parazitům. Ještě mrkni na nemoderovanou diskusi ifauna. Ale upozorňuji,diskuse tam jsou ostrý,půlka ti vynadá, ale zbytek poradí.
Olina

02.07.2009
Mám nedávnou zkušenost s děsivou reakcí na Advantix spot on. Dva roky ho používáme na jiné psy a v pohodě. Letos tedy i přes Advantix bylo klíště, takže účinnost klesá. Ale třetí fenka měla po aplikaci alergickou reakci, nonstop se škrábala a byla jak paralyzovaná (nebyla schopná udělat ani krok - úplně přestala chodit). Okamžitě jsme jeli na veterinu, dostala injekci, jeli jsme ještě večer na druhou injekci a pak se stav zlepšil. Drbat se přestala až za tři dny. Hrůza. V životě už mi to svinstv nesmí do baráku. Na veterině mi řekli, že je to individuální pes od psa. Jednomu sedí něco, jinému něco jiného. Prý tam měli nedávno případ, kdy pejsek po aplikaci Frontlinu (ve spreji) oslepnul...
Ivča

27.07.2009
Dobrý den,
i já jsem dnes aplikovala dvou bišonkům exspot proti klíšťatům. Také oba se v místě aplikace škrábou, kňučí a schovávají se. Jsou takoví apatičtí. Děsím se noci, jak to chudáčci zvládnout. Zítra vyrazím na veterinu, dnes už byla ordinace zavřená. Už měli Advantix, a vše bylo v pohodě.
Janula

28.07.2009
Už jsem psala o dobrém fíglu proti klíšťatům v jiném foru.Taky jsem se dočetla tady,že dávají proti klíšťatům Pangamin s půpalkou.Vyzkoušela jsem,vřele doporučuji!!!Po aplikaci drahých přípravků a néůčinných(frontline) jedinečná rada!Moc jsem za ni děkovala!Pangamin dávám jedou denně,stojo něco kolem 80kč 200tablet.Za tu dobu náš Daník nechytil žádnou \"potvoru\"!!Přejí všem \"svět pro pejsky bez klíšťat!!!
Vanda

28.07.2009
Ahoj, ja taky davam pangamin, ale k tomu pouzivam petosan spray, vyhodou je, ze neni vubec parfemovany, takze ze psa citim jen vuni samponu a ne postriku, nemaji zadne potize a klistata chytaji spis jen do kozisku, ale nezakusuji se. Pouzivala jsem Duowin, mela jsem s nim letitou skvelou zkusenoost, ale najednou mi prestal fungovat, nevim proc a frontline mi nezabiral nikdy. Doporucuju petosan spray, navic je to český výrobek a je o dost levnější
kjaja

29.07.2009
ahoj.já používám obojek advantix nasazuju ho jen když jdeme ven a po procházce ho zase sundám aby neničil srst.a funguje to super.o ampulkách jsem slyšela jen to nehorší.kamarádka to nechala aplikovat i kočce kočičí ampulky a kocourek málem umřel.hrůza
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "Exspot a alergie"

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2017 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist