Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
Bišonek a agility Téma:

Bišonek a agility

Peta

19.06.2009
Začali jsme s mým bišonkem dělat agility, je to bezva sport a teď se i přizpůsobují nám menším takže všichni honem honem do toho:-)))
Zuza

21.06.2009
ahoj, taky dělám s Bišonkem i Boloňáčkem agility, oba dva už od malička (od 4 měsíců) strašně je to baví a moc se tam těší. Jen vřele doporučuju, vzniká tak lepší vztah mezi páníčkem a pejskem:-)) Peto tobě přejem hodně úspěchů při cvičení
terez

12.02.2011
Ahoj mám2 měsíční štěnátko nevím jestli mám začít s agylitou je to supr sport ale jen přece nevím táta chce já to skouším alenevím jek porradíš mi prosím.
Janca

17.02.2011
s takhle malým štěňátkem na agility určitě nechoďte, až tak v půl roce. A i tak ho ještě nenechají skákat přes překážky,to až tak v roce, mohl by si poranit páteř.
terez

19.02.2011
Mi nechcem jít na soutěž ale chem ténovat nestane se mu také nic.
nela-bichon

06.03.2011
bišoni sú na agility šikulky... my sme už neprofesionálne s pár prekážkami začali v roku a teraz sa konečne chystáme na kurzy na cvičáku :-))

odporúčala by som začať najskôr v 7. - 8. mesiacoch, šteniatko je veľmi malé a nemá ešte úplne vyvinuté a spevnené kosti, mohlo by si ublížiť... a takisto je potrebné aby ovládalo nejaké tie základy poslušnosti, ako napr. privolačka alebo aby neodbiehalo z parkúru...
terez

08.01.2012
díky
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "Bišonek a agility"

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2017 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist