Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
zmena správania Téma:

zmena správania

monika

12.05.2009
moja ročná fenka mala doteraz úplne bezproblémové správanie. Predvčerom som to prehnala, spala cez deň málo, stále sme boli vonku, večer ešte spadla na pravý bok z menšej výšky, vyčistili sme jej pravé očko bórovou vodou, lebo tam mala prach a podobné nečistoty. Všetko bolo v poriadku, na druhý deň sme mali ísť na druhé očkovanie proti borelióze, pričom ju lekár aj vyšetril, ževraj je všetko v poriadku, lenže od tej prvej noci stále skučí a teraz spáva iba v pelechu v ktorom predtým bola málokedy a navyše tam stále oblizuje gumovú hračku pričom predtým ich iba kúsala a trhala. Neviem čo si mám s tým počať, pri všetkom skučí, iba keď spí nie. Prosím vás, nevie niekto čo jej môže byť??? Som už úplne zúfalá
Zuzka

12.05.2009
Píšete, že spadla z výšky na pravý bok, není tedy zraněná? Může být třeba \"jenom\" potlučená a prostě jí to bolí. Nechala bych ji vyšetřit, rozhodně bych nenechala svého psa, aby mi doma skučel bolestí a nikam s ním nešla a řešila jsem to jen na diskuzním fóru!
Gába

12.05.2009
kdy se hárala?
monika

12.05.2009
samozrejme že som bola na vyšetrení, lenže veterinár ju prezrel a povedal že jej nič nie je a dohárala sa asi pred mesiacom
monika

12.05.2009
ďakujem za rady, no veterinár konečne zistil čo jej je, má falošnú graviditu
gába

13.05.2009
No, přesně o to mi šlo, ono se to tak z tvého popisu hned jevilo.
monika

13.05.2009
no ja som sa skôr bála že si niečo zlomila alebo tak, ale ďakujem :)
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "zmena správania"

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2017 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist