Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
váha Téma:

váha

vačice,palma

13.04.2009
ahojky,mojemu bišonkovi jsou 4měs.a už má 4kila je to normální???
předem dík za odpověd
kuki

13.04.2009
asi to bude pořádnej obr moje fenka má 5 měs a má 2,8 a druhá má 4 roky a váží 4,70kg.Ale jsou to obě bišonky (s PP) žádní kříženci.
Ejmi

13.04.2009
Moje bišonka je tříletá a má 4 kila, je s PP.
alena

13.04.2009
Mám dvouletého psa má 4,5kg je s PP
Julča

13.04.2009
Já mám tříletou fenku s PP a váží 4,5kg. 4kg u takového miminka se mi zdá strašně moc :o A je to vůbec bišonek?
monika

13.04.2009
mám ročnú fenku a má 4 kilá
Zuzka

13.04.2009
máme dvě bišonky. Jedna váží 4,5kg a druhá 4,7kg. Obě dvě jsou s PP. Ta vaše asi bude bišonka křížená třeba s pudlíkem! Není možné, aby bišonek vážil ve 4 měs. 4kg. To moje holky vážily něco málo přes 2kg. Odkud ji máte???
monika

13.04.2009
no maximálne môže bišónik v dospelosti vážiť 6 kg, aspoň tak sa to uvádza v knihách a pod.
Zuza
www.pata.estranky.cz
14.04.2009
AHoj já mám bišonka na velikostní hranici, máme 6kg a v kohoutku 28 cm ve 4 měsících měl 3kg váhově se zastavil kolem 9 měsíce (ale po 3 měsíci přibiral už méně a ne tak zásadně jako do 3 měsíců), proč by hned musel být bišonek křížený, když váží víc!! Jedna paní má bišonku holku s PP je jí 10 let a váží 8kg, ale není tlustá ani nijak obrovská, to se prostě stane, že pejsek i čistokrevný váží víc nebo víc vyroste a nemusí být jen bez PP!! JE klidně možný,že se ti váhově zastaví třeba dřív, každý se vyvíjí jinak. Buď v klidu, mě tady taky tvrdili, že mám kříženého psa, ono je lehké soudit bez vizuálu. Ať je to všelijak, stejně jsou to ti nejmilovanější stvoření a hlavně, že jsou zdraví nebudu ho mít ráda míň než druhé psa, který je po rodicich s PP.
palma.vacice

17.04.2009
dík já se lekla že fakt máme křížence ptoroze sme ho vzlai na blbym míste...:)
dijoasb

08.09.2009
ahoj moje kamaradka ma bisonka ale on je takovy skaredy...a docela me se zda i velky ale mozna ze neni mozna ze mi to tak jenom pripada pac mam doma malynke stene jorksirka....ale on je fakt hnusny...ja se ho vzdycky uplne stitim on bude asi krizenec
Janula

08.09.2009
Jak se někdo může šťítit psa?Jsi si jistá,že máš ráda zvířata?Bez urážky,trochu mně to šokovalo!Co na tom,že je trochu větší hlavně,že ho má ráda kamarádka!
monika

08.09.2009
poznám pani, ktorá má nadmieru veľkého bišona, a pritom vyzerá tak, ako má bišon vyzerať. Ako môže byť pes škaredý, nerozumiem, ja mám rada psy hlavne kôli ich povahe. Nemusí byť hneď kríženec, ak ním je, je to vidieť na prvý pohľad, inak nebude predsa vyzerať ako bišon ale ako niečo iné, nie???
Zuzka

08.09.2009
A co je na tom, kdyby i kříženec byl. Jsi dijoasb normální???? Pejsek s PP, pejsek bez PP, ale \"čistokrevný\", nebo kříženeček, všichni mají stejnou milující psí dušičku!
Nezlob se, ale já se štítím tebe, že jsi schopná něco takového vůbec napsat. Moc by mne zajímalo, jak krásná jsi ty. Třeba jsi také ...... fakt hnusná ..... a plno lidí kolem tebe se tě \"štítí\" !!!!! Je ti to příjemné????
Styď se!!!!! Dál to nehodlám už komentovat.
Zuza

09.09.2009
Naprosto souhlasím se Zuzkou, nedávno jsem potkala paní viděla mě s pejsky mám bišonka a bolonacka, skoro se rozbrečela a dodala, že taky chtěla tak krásného bišonka, tak jsem jí požádala, aby mi ho ukázala, přinesla ho, bišonek to není 100% spíš maltézáček s bolonackem, ale je krásný, zdravý a má milující rodinu. Paní sice byla zklamaná, že takhle sprostě nalítla, ale co naděláte, když si koupíte pejska bez toho aniž byste ho předtím kdy viděli a viděli rodiče. Bylo mi jí sice líto, ale přesně, říkala jsem jí, že moc krásný a je to úplně stejný miláček jako každý jiný pejsek. Proto nechápu, proč někdo dokáže o pejskovi říct, že je ošklivý, že se ho štítí, v tom případě odpovídám KDO SE ŠTÍTÍ PEJSKŮ, TAN SE ŠTÍTÍ LIDÍ a lituji ho,. Každý pejsek je krásný, stejně tak každý člověk je krásný.
Liliana
liliana22@azet.sk
08.06.2010
Ahojte všetci....ja mám veľmi podobný problém, pretože môj bišónik Timinko má cez 8 mesiacov a má 7,2 kg:)...no a čo...možno je troška väčší, ale my doma ho máme všetci veľmi radi...neviem z čoho má takú hmotnosť, teraz mu dávam jesť 2x za deň, niekedy len raz a aj si pobehá po dvore, čo má strašne rád...proste sa taký väčší narodil, veď už ako 7týždňové šteniatko mal skoro 3kg:)...na vizuál a aj na fotkách pôsobí ale veľmi drobne, je to proste náš model:)...dúfam ale, že už veľmi nebude priberať, ale hádam nejaké to kilečko zhodí, pretože ho chcem dať na nejaký šport:)
Zuza

09.06.2010
Liliano, takhle to ma byt, jestli je bisonek tezsi, je velikosti ve standartu a neni obezni, je jedno, ze nevazi 4kg... muj bisonek vazi 6kg, je vysoky 28cm a pusobi hodne drobne, kdyz je cerstve ostrihany, tak vypada, ze mu nedavame najist :-) postavu ma vysportovanou a vsude jen svaly, venuje se poslusnoti a i agility. Ted jsme byli na rocni prohlidce a ockovani a veterinar ho moc chvalil, ze je opravdu skvele staveny, je zdravy a čilý a že neváží 4 kg? no a co.... nemenila bych
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "váha"

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2017 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist