Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
Moje fenecka Téma:

Moje fenecka

Kristina
kristina.bierosova@ovi.com
17.03.2009
Ahoj ujali jsme se sedmilete zanedbavane bisonky. Byvaly panicek ji oholil. Neumi si hrat a hracky ignoruje da se s tim neco udelat? Chce se jen mazlit. Jedine co ji zajima je morcatko meho syna. Prosim poradte mi i jak poznam ze se hara.dekuji muzete mi napsat na email:kristina.bierosova@ovi.com
Kristy

17.03.2009
Ahoj, Bišoni jsou od přírody hodně mazliví, takže je normální, že hodně preferují mazlení, ale to, že ingoruje hračky, může být způsobeno tím zanedbáváním, to se časem zpraví, jenom jí musíte dát čas a hlavně jí ukázat, že teď má milující domov, uvidíš, že budete mít toho nejvěrnějšího psíka na světě...co se týče hárání, u každé čubinky se projevuje různě, ale hlavním ukazatelem je náklonnost psů v jejím okolí, myslím, že nejlepší info ti dá veterinář...jedná se už o lehce staršího pejska, tak bych při pochybnostech neváhala a k nějakému zašla...
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "Moje fenecka"

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2017 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist