Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
KOSMETIKA pro BISONKY a jejich příbuzné Téma:

KOSMETIKA pro BISONKY a jejich příbuzné

IVETA

05.03.2009
Ahoj, prosímo rady, jakou kdo používáte kosmetiku pro psy, někdo mi doporučoval HERU, jiný zase All systems, další BEA. Prosím o vaše rady, co používáte a jaký druh, jedná se mi o šampony, kondicionery, krémy na nohy, přípravky do uší, oleje na srst ... děkuji moc za rady.
Zuza

05.03.2009
Ja pouzivam HERU, INTENSE Blanc sampon a CARRESE Volume kondicioner, pote pouzivam cas od casu norkovy olej ve spreji od Beaphare a krem na tlapky od TRIXIE se včelím voskem, do uší čistidlo OTIFREE a suchy sampon taky od HERY, pak DUOWIN postřik proti parazitům.
Vendula

05.03.2009
Ahoj, ja pouzivam sampon od Khary volume soie, kondicioner rinsage avocat www.khara.cz a jsem spokojena.
alenkaP.

06.03.2009
Vyskusala som toho uz dost, stalo ma to dost penazi. Kozmetika hery- vysusala pokozku, veterinarny sampon darmilen v pohide, len je cvelmi drahy,da sa s nim kupat velmi casto, neskodi. Potom All systems, dobry, no nic extera, tiez dragy. teraz som objavila- Bea natur- tak som velmi prekvapena cenou a sampon je vynokajuci. Riedim ho, pouzivam na labky po kazdej prechadzke, a je super. Stoji malo a je kvalitny.
Petra

07.03.2009
Prosím o další názory, zatím se nikdo neschoduje:-( Alenko od Bea natuta používáš SAVANU s aloe VERA? nebo jiny? a k tomu kondicioner? dekuji za odpoved
alenkaP.

07.03.2009
Grand – proteinovy sampon s klickovym olejem
Pouzivam tento sampon, no riedila som ho dost. pouzivam ho aj kazdy den, na vyumyvanie labiek, nakolko je strasne blsato. neskriabe sa, je to v pohode. Kondicioner mam este z profikozmetiky, mam ho este dost, takze zatial novy nekupujem,vola sa Kondicionér v spray
Ice on Ice ready od fy Chris Christensen Systems
Petra

08.03.2009
Ahoj, tak jsem psala na diskuzni forum BEA kosmetiky a bylo mi doporučeno toto: suchá srst, šampon č.1 nebo č.3. kondicionér č.9 nebo na hodně suchou srst balzám č. 19. pokud je srst zdravá a pěkná, také šampon č.1 a kondicionér č. 9. V případě zvýšení objemu srsti, šampon č.2 a kondicionér č. 10. Skvrny pod očima způsobují slzy a kolem tlamičky zase sliny, U tlamičky je vhodné po každém žrádle srst opláchnout čistou vodou, popřípadě použít vybělovací gel a to i na boloňáčka pod očima, pokud je srst také zbarvená do hněda.
Gába
gabi.studenka@seznam.cz
27.04.2009
Ahoj, já používám Iv San Bernard. Předtím jsem používala Kharu, která je super, bohužel pro mě moc voní. Budilo¨mě to ze spaní a dráždilo nos, ale jinak byla super. Přešli jsme právě na Bernard a ten se mi zatím jeví jako nej. Šampon není až tak drahý, s kondicionérem je to horší, ale při pravidelné péči není ta spotřeba až taková. Používám jabkový šampon a kondicionér, do kterého přidává balzám PH balance a PEK, což je kondicionér s kolagenem. Čas od času vykoupu v bělícím šamponu, který nařčedím 1:1 s bělícím roztokem. ¨Před výstavou samozdřejmě kondicionér nepoužívám, ať není strst příliš měkká. Jsem velmi spokojena. Tutéž kosmetiku ¨používám v salonu a zákazníci si ji velmi chválí.
Olina

02.07.2009
Souhlasím, že Héry dost vysušuje a srst se po něm láme. Před výstavou používáme White on white od Chris Christensen - neuvěřitelné výsledky bez poškození pokožky (po něm ještě jemný šampon od All Systems). Nadšená jsem z kosmetiky Pure Paws - výborný je hedvábný krém - srst se po něm absolutně necuchá.
Zuza

02.07.2009
u bišonka používám Héru a jsem naprosto spokojena, samozřejmě pouřžvám kondicioner a srst má krásnou nevysušenou. U boloňáčka se mi osvědčila řada u Bea natur a to šampon daktari nebo profi č. 1 a kondicioner VELVET nebo profi č. 9.
Jana

28.10.2010
Ahoj, nějakou dobu jsem používala All Systems, ale asi před rokem jsem přešla na zkoušku k Bea Natur a výsledky jsou min. srovnatelné, ne-li lepší. Používám na běžné používání č.1 a na výstavy č.2, který zvýší objem srsti. Mám ale problémy s rezavými fleky kolem tlamičky a očí. Nemáte s tím někdo zkušenosti, které zaberou? Všechny pokusy, co jsem zkoušela, tak nepomáhají.
Zuza

29.10.2010
Ahoj i já jsem přešla k Bea Natur, používali jsme Heru, je super, ale po nějaké době je srst sušší. protože mám Bišonka a bílého bolonacka, potřebovala jsem něco co je vhodné pro oba. Aby neměl každý svůj spec. šampon. Používáme profi řadu. Šampon č. 2 a kondicionér č. 9.už skoro rok. Vidím u bolonacka, ktery trpel vysusenou srsti obrovsky rozdil v kombinaci s vhodnou stravou, mu srst zhoustla a je kvalitnejsi. Bisonek ma srst nadychanou, pouzivam na nej mene kondicioneru a nepouzivam kondicioner na hlavu, jen hrbet, tlapky...
Lea

27.11.2010
Ahoj všichni, my používáme Savanu s Aloe od Bea natur. Chceme vyzkoušet nektery z profi řady. Máte nekdo zkušenosti s oběma řadami šamponů? Je v tom rozdil? Jsme se Savanou spokojeni a nevím, který z profi bych měla zkusit. Píšete 1 nebo 2, který je pro bišonka vhodnější?
Lenka
lenka.sarnikova@seznam.cz
27.12.2010
Zdravím, mám havaňáčka Elfíka a havaňačku Dikušku. Elfík je cíťa, tak jsem ho s lítostí nechala ostříhat. Když jsem si k Elfíkovi pořizovala Dikušku, náhodou jsem objevila stránky. Je tam poradna a nabídka zahraniční kosmetiky, jako je All system, Pure Paws....přesně pro naše pesy, a už nekoupím nic jiného. Mám kartáč od nich, který doslova hladí, že se chodí nechat učesat i Elfík, který normálně , když uviděl hřeben, mizel. Je potřeba pochopit co srst potřebuje, aby se necuchala, prolistujte poradnu , vyzkoušejte, a nedáte na ni dopustit. Kosmetiku používám i na svoje vlasy :-)). I když je dražší, vyplatí se, zkracuje a zpříjemňuje česání, jsem z ní nadšená.
evik
evik.krecunova@seznam.cz
24.10.2011
Ahoj Lenko,prosím můžete mě poradit kde jste koupila tu kosmetiku kterou popisujete,já mám bišonka a nevím kteý šampon je pro něj vhodný.Ćesat se nechce nechat stále mě utíká.
Díky,Evik a Ričrdík.
iva

29.10.2011
www.profikosmetika cz
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "KOSMETIKA pro BISONKY a jejich příbuzné"

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2017 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist