Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
můj bisonek zlobí na vodítku co s tím??? Téma:

můj bisonek zlobí na vodítku co s tím???

monča
SEKALOVA1@seznam.cz
06.02.2009
ahojky prosím poradíte mi??? můj bišonek vůbec nechce chodit na vodítku když ho dám na vodítku tak stojí a lehá si na zem...
Janula
janka.sojnekova@seznam.cz
07.02.2009
A kolik je Tvému bišonkovi?My jsme našeho Dana dávali na voditko od malička,už jak měl 2 měsíce.Neměli jsme s tím žádný problem.Ted je mu 9.měs. a v pohodě akorát jsme měli problém ze sviticima autama jemu se asi zdálo,že se z toho vodítka utrhne!Ale časem i to ho pomalu přechází.
monča
SEKALOVA1@seznam.cz
07.02.2009
mému bisonkovi jsou 2 měsíce
Janula
janka.sojnekova@seznam.cz
07.02.2009
tak to vubec neřeš a voditko používej,však to se poddá!pomaličku ho na něco nalakej,zkus třeba piškotek a snaž se s ním chodit ven jak často jen můžeš,alespon vždy na chviliču a pořád používej vodítko!Přeji mnoho zdaru a ozvi se jak Ti se vede!
Veronika
milaniiss@centrum.cz
08.02.2009
Jo..muj bišonek taky zlobí..vzdycky tak první pul hodinku a potom se vzdy uklidní..musis s nim chodit co nejcasteji aby si zvyknul..to pujde...
Zuza
www.pata.estranky.cz
08.02.2009
AHoj, ja bych zkusila ho vzit nekam, kde mu nehrozi nebezpeci treba do parku na louku, zahradu, pust ho bez voditka jen mu dej karabinku malou na obojek/ksirky az pochopi, ze mu to v nicem nevadi a postupuj jak psala JANULA, dobrota do ruky takhle ho taky muzes naucit povel k noze a chuzi u nohy. a pak mu na tu malou karabinu dej lehounky provazek a provazek vem do ruky pokud zacne tahnout, zareaguj povelem, ktery si pro to vyberes, treba \"pomalu\" a aspon ti nebude tak hnat. ja nepouzivam flexinu, teda jen vyjimecne na tury a psi mi chodi na normanlnich voditkach a maly bolonacek taky nechtel chodit a takhle se to povedlo. Ovsem nejde to hned, zlepseni bylo znatelne uz za par dni a do mesice bylo po problemu a do dnes netahne na voditku.
monča

08.02.2009
dekuji za radu :)
Radka-Betynka

24.11.2009
Ahoj.Naší Betynce jsou dva měsíce a zkoušíme chodit na vodítku,ale zatím nám to moc nejde.Pořád ho okusuje a potřebu vykoná,až když jí ho sundám.Zatím to nacvičujeme jen na zahradě,venku jsme ještě nebyly kůli očkování.
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "můj bisonek zlobí na vodítku co s tím???"

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2017 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist