Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
Povely-sedni lehni,dej pac atd... Téma:

Povely-sedni lehni,dej pac atd...

M!c!nKa
michaelatisovska@seznam.cz
30.12.2008
no tak klaudinka umí dej pac,lehni ,moja moja,a donáší papučku když něco chce.....a co vy ?
aaaaa

31.12.2008
ale tohle přece umí každej voříšek.Nezakládej takovéhle blbé téma proboha!
M!c!nKa
31.12.2008
to není blbé téma dozvědět se něco víc o povelech......a fakt genialni jméno : aaaaa !
opravdu promyslené
M!c!nKa
31.12.2008
a něktří bišonci třeba všechnyyy neumí
sáruška

03.01.2009
Jooo to moje kettynka umí jenom sedni a přines aportek jinak nic jiného ona je spíš takový tap který si chce pořád hrát ale té poslušnosti by jí neuškodilo:-D(NÁHODOU aaaaa TOTO JE DOBRÉ TÉMA!!!)
luca
piskle.luc@seznam.cz
05.01.2009
Ahoj,
mam doma male stenatko bisonka.Potrebuji poradit,jak jsou na tom s vycvikem,jestli se to vubec podari je naucit poslusnosti.Snazim se o to uz nejaky ten patek,ale zatim marne.Moje mala Sarinka ma proste svoji hlavu.
Dekuji za jakoukoli pozitivni radu:-).Kdyztak piste i na meilika.
Luca
piškot
p_iskotek@seznam.cz
05.01.2009
Ahoj,
můj Benjí umí sedni, popros, zatancuj, dej pac, ke mě - venku jen když chce.. ale ono se mu chce většinou,takže dobrý :) a taky pozor a to začně štěkat a hlídá, co se kde šustne. On je takovej komik, takže proto to zatancuj .. pro piškot udělá cokoliv :))
verik
Verik775@seznam.cz
22.06.2009
Ahojte mám 4 měsíční fenku Jorkšíra. Nevim jak jí mám něco naučit chci aby něco uměla a chci jí naučit sedni,lehni,vstaň a dej pac ale bohužel nevím jak nato budu ráda když mi někdo poradí děkuju předem za odpověď.
palma

23.06.2009
aaačko ty si hrozna tak se na to tema proste nekoukej... co tadyvlastne teda chces???? proste se chceme pochlubit mno!!!tak dej pokoj a koukej se na stranky pro tebe muj typ:www.slepicevelke.cz
monika

23.06.2009
ahoj, my sme sa prvé učili privolačku spolu so sadni. Psíka si dáš na stopovačku, privoláš ho a keď sa mu nebude chcieť pekne si ho rovno k sebe pritiahneš spolu s povelom a dáš mu sadni, keď si nesadne zatlačíš mu zadok k zemi a odmeníš ho.
monika

23.06.2009
ľahni sa učí keď si psík vie už sadnúť, vezmeš si maškrtku a dáš mu sadni, keď ešte nevie ľahnúť, povieš povel a maškrtku mu dáš k nosu a potiahneš ruku s odmenou k zemi a kúsok od neho, psíka tak donútiš ľahnúť. Z ľahnutia mu dáš zasa sadni tak že ruku zasa potiahneš hore nad psíka a keď sadne ho odmeníš.
lea

26.11.2009
Ahoj,
všem, kdo mají pejska, ať velkého nebo malého, doporučuji přečíst si knihu od dvou autorek: Tamar Geller a Andrea Cagan - Pes, nejdražší přítel člověka. Ta knížka je úžasná a já podle ní vychovávám svého pětiměsíčního bišonka. Nemám problém. Zdraví Lea
Radka-Betynka

30.11.2009
Ahoj.To naše Betynka si ze mě dělá vyloženě srandu.Když zavolám ke mě,tak sice občas přiběhne,ale půl metru ode mě se zastaví a když jí chci chytit,abych jí vzala domů,tak uteče a takhle se honíme třeba půl hodiny po zahradě,než se mi jí podeří zahnat do baráku.Občas mám strach,že už jí nechytím a zase mi proběhne plotem k sousedům.Lákám jí na různý dobrůtky,ale už to nějak nefunguje.Jsou jí teda teprve dva měsíce,tak snad časem nějak pokročíme.Ale zatím má navrch.
ruzik
ruzik.bilkova@seznam.cz
16.03.2010
unas lesy neumi nic a jak jdeme ven kolem aut neustale steka a tah\\a za nima prosim poradte jak ji to odnaucit nez se vyrve a skonci pod autem vzala jsem si ji od jednoho pana uz ma rok
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "Povely-sedni lehni,dej pac atd..."

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2017 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist